Afspraken

Heeft u vragen of wilt u een afspraak maken? Dan kunt u ons altijd bellen, mailen of een bericht sturen via
dit contactformulier.

Telefoon:
Lokatie Waterkeringsweg (hoofdvestiging) 0223-632723
Lokatie Quelderduyn 0223-660434
Lokatie Buitenveld (bekkenfysiotherapie) 06-22159337

E-mail

Algemeen: info@fysiodeschooten.nl
Marijke Fransen: marijke@fysiodeschooten.nl
Harm Rovroy: harm@fysiodeschooten.nl
Lars Martinus: lars@fysiodeschooten.nl
Linda vd Berg: linda@fysiodeschooten.nl
Jelle Kleywegt: jelle@fysiodeschooten.nl
Debbie Kuyp: debbie@fysiodeschooten.nl